TMK316BJ475KD-T
TMK316BJ475KD-T
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 1206 25V X5R 4.7uF 10%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
TMK316B7106ML-TD
TMK316B7106ML-TD
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 1206 25V X7R 10uF 20%
Data Sheet
TMK316B7154KD-T
TMK316B7154KD-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 1206 25V X7R 0.15uF 10%
TMK316B7224KF-T
TMK316B7224KF-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 1206 25V X7R 0.22uF 10%
TMK316B7224MF-T
TMK316B7224MF-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 1206 25V X7R 0.22uF 20%
TMK316B7225ML-T
TMK316B7225ML-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 1206 25V X7R 2.2uF 20%
TMK316BJ475KD-T
TMK316BJ475KD-T